Bal Ósmoklasisty 2023

Kolejny rocznik ósmoklasistów ma już za sobą swój pierwszy bal. Ten ważny moment miał miejsce 30 maja w pięknej scenerii Rancza Felix. Urocze dziewczęta w przepięknych sukniach, eleganccy chłopcy w garniturach… wszyscy nie do poznania. Tradycyjnie takie uroczystości rozpoczynają się od poloneza. Tak było i tym razem. Uczniowie uczyli się tego tańca przez kilka miesięcy pod bacznym okiem pani Marty Bednaruk – Bańkowskiej. Ósmoklasiści swoim tańcem zachwycili zarówno zaproszonych gości, jak i rodziców. Honory gospodarza pełnił pan Tadeusz Bańkowski, który powitał dyrekcję szkoły, przewodniczącą Rady Rodziców p. Annę Marciniuk, wychowawców, nauczycieli oraz przede wszystkim zebraną młodzież.  Podziękowania popłynęły w stronę całego grona pedagogicznego, a w szczególności do wychowawców. Rodzice zadbali oczywiście o poczęstunek. No a potem była wspaniała zabawa, którą prowadził najlepszy DJ i wodzirej w jednym, czyli pan Paweł Tokarski. Wszyscy bawili się doskonale. Szkoda tylko, że takie piękne chwile trwają zawsze zbyt krótko.