„Przygotujmy lepszy świat”

Prawidłowe żywienie dzieci ma ogromny wpływ  na ich rozwój fizyczny i psychiczny od najmłodszych lat. Uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Łomazach wraz z rodzicami i wychowawcami przystąpili do programu edukacyjnego „Przygotujmy lepszy świat” marki Knorr. Celem programu jest pokazanie dzieciom, że ich codzienne nawyki żywieniowe mają znaczenie dla nich i dla naszej planety. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowują posiłki  ze wskazanym warzywem, fotografują je, opisują i przesyłają zdjęcia. Nauczyciele prowadzą z dziećmi lekcje. Nasza szkoła zajmuje obecnie wysoką lokatę spośród 672 szkół biorących udział. Zachęcamy wszystkich do dalszego aktywnego udziału. Nagrody czekają. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi wiosną 2021r.