DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH 1-3

30 września tradycyjnie obchodzony jest Dzień Chłopaka. W naszej szkole ten dzień na stale wpisał się w kalendarz imprez szkolnych, a ponieważ w tym roku przypadał on w sobotę to świętowanie odbyło się już w piątek. W każdej z klas 1-3 dziewczynki stanęły na wysokości zadania i oprócz tradycyjnych życzeń wręczyły swoim rówieśnikom prezenty przygotowane wraz z Rodzicami. Chciały w ten sposób wyróżnić i docenić kolegów, a jednocześnie podkreślić, że są dla nich ważni. Dziewczynki, aby nie było im smutno, także otrzymały słodki smakołyk. Był to dzień pełen pozytywnych emocji i wrażeń. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.
Wszystkim chłopakom, tym młodszym i tym starszym z okazji tego święta życzymy humoru radosnego, uśmiechu pogodnego i aby codziennie spotykało ich coś magicznego.