Klas Ia w Delikatesach Centrum.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości „Otwarta Firma” 16 listopada 2023r. klasa I a z Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach pod opieką wychowawczyni Aleksandry Dołęgowskiej odwiedziła Delikatesy Centrum w Łomazach. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z codziennym funkcjonowaniem Delikatesów Centrum, zobaczą kulisy pracy oraz dowiedzą się, jakie umiejętności są niezbędne w branży handlowej. Kierownik sklepu Pani Agnieszka Sobechowicz podzieliła się swoimi doświadczeniami z uczniami, opowiedziała o wyzwaniach, jakie napotyka się w prowadzeniu firmy oraz udzieliła cennych wskazówek.
Uczniowie zapoznali się z pracą kasjera. Jesteśmy przekonani, że to wyjątkowe doświadczenie pozwoli naszym uczniom poszerzyć horyzonty i zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu przedsiębiorczości. Dziękujemy Pani Agnieszce Sobechowicz i Panu Zbigniewowi Gołosiowi za przyjęcie nas z uśmiechem oraz wzbogacenie naszej wiedzy.