Bal Wszystkich Świętych

Już po raz kolejny uczniowie kl.I-III mieli okazję wspólnie bawić się podczas Balu Wszystkich Świętych. Wraz z Panią Dyrektor, swoimi wychowawcami i katechetami dzieci tańczyły i śpiewały w rytm radosnych utworów, wśród których nie zabrakło m.in. „Święty – uśmiechnięty” czy „Każdy może być święty”. Zabawę pomagały animować dwa cudne Anioły w postaci uczennic klasy VII. Tegoroczny bal miał swojego patrona. Był nim Carlo Acutis - młody i dość współcześnie nam żyjący święty, który nazwany został patronem internetu, gdyż to dzięki niemu ewangelizował i opowiadał innym o Panu Bogu. Jednak świętych na balu było znacznie więcej. Dzieci przebrane za przeróżnych patronów, zaprezentowały swoje stroje wszystkim uczestnikom. W tym roku puchar przechodni za największe zaangażowanie w przygotowanie stroju trafił do klasy 1b. Na koniec balu wszystkie dzieci dostały obrazki z wizerunkiem bł. Carlo Acutisa.