KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Tradycja naszej szkoly jest KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ. W tym roku odbyła sie IX edycja podczas której oceniane były SZOPKI BOŻONARODZENIOWE. W konkursie wzielo udział 73 uczniów z przedszkola i szkoły podstawowej. Jury jednoglośnie przyznało wyróżnienia wszystkim uczestnikom konkursu, ponieważ wszystkie szopki pięknie sie prezentowały. Podczas uroczystego rozstrzygnięcia wszyscy uczestnicy z rąk PANI DYREKTOR BOGUMIŁY WIŃSKIEJ otrzymali dyplomy, ksiażki i słodką niespodziankę. Dziękujemy fundatorom nagród PANI MONICE JAROSZUK I RADZIE RODZICÓW ZPO W ŁOMAZACH. Szopki zostały wyeksponowane w KOŚCIELE PARAFIALNYM W ŁOMAZACH i mozna je tam ogladać przez caly okres BOŻEGO NARODZENIA. Konkurs został przygotowany przez katechetów Annę Telaczyńską i Pawła Tokarskiego.