Wesołych świąt!

Tradycji stało się za dość, w ostatnim dniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie i nauczyciele łomaskiej szkoły spotkali się, aby wspólnie pokolędować i złożyć najpiękniejsze życzenia świąteczne. W kolędowaniu pomagały nam chórki prowadzone przez panów Pawła Tokarskiego i Grzegorza Kulickiego, prezentując najbardziej znane kolędy, dlatego wszyscy mogliśmy dołączyć do wspólnego śpiewania. Pani dyrektor Bogumiła Wińska złożyła życzenia na nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz na Nowy 2024 Rok. Miła niespodziankę sprawił nam pan Marek Uściński   kierownik oddziału terenowego KRUS, który pojawił się na spotkaniu z wielkim pudłem pod pacha. Okazało się, że uczeń klasy 3a Nikodem Dybicz zdobył jedną z 50 nagród rzeczowych w V edycji kursu e-learningowego dla dzieci i młodzieży szkól podstawowych „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy”. Nikodemowi, który otrzymał elektryczną hulajnogę, serdecznie gratulujemy i zachęcamy tym samym innych do brania udziału w następnych edycjach konkursu, zaś wszystkim życzymy WEOŁYCH ŚWIĄT!