Przedstawienie pt.” Detektyw Zagadka na tropie…”

Dnia 26 stycznia 2024r. klasy I-III miały okazję obejrzeć przedstawienie pt.” Detektyw Zagadka na tropie…” w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego Krak–Art z Krakowa. „Detektyw Zagadka na tropie…” to bardzo ciekawa i wciągająca opowieść, która przenosi dzieci w niezwykły świat podróży oraz przygód. Dwóch detektywów wybiera się do Pekinu na koncert swej przyjaciółki, gwiazdy operowej o pseudonimie „Koko”. Wyruszają w długą podróż koleją transsyberyjską. Gdy spóźnieni docierają do Chin, okazuje się, że występ artystki z niewyjaśnionych przyczyn został odwołany. Detektywi wspólnie z widzami  odkrywali „Gdzie jest „Koko”? i w ten sposób rozwiązywali zagadkę zaginięcia swej przyjaciółki? Przedstawienie w humorystyczny sposób pokazało, na czym polega praca detektywa. Uczniowie wraz z głównymi bohaterami przemierzali egzotyczne rejony świata i poznali kulturę innych krajów. Dzieci były bardzo zaciekawione. Pełne przejęcia twarze oraz gromkie oklaski potwierdziły dobrze spędzony czas.