XII Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie”

28 stycznia 2024r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łomazach odbył się XII Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Dziecinie. Konkurs zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Łomazach. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Łomazy. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Bożego Narodzenia, poszukiwanie młodych talentów, integracja młodego środowiska oraz rozbudzanie zainteresowań muzycznych. Uczestnikami konkursu byli soliści z powiatu bialskiego, występujący w jednej z trzech kategorii wiekowych:
I-uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej
II-uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej
III-uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej
W pierwszej kategorii miejsca na podium wyśpiewały uczennice naszej szkoły:
I miejsce zajęła Zofia Wołosowicz kl.3a, a III miejsce zajęła Natalia Szatałowicz kl.3a. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Weronika Jabłońska z kl. 3b.
Serdecznie gratulujemy!