Finał zbiórki karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny i wzięli udział w zbiórce. To dzięki Wam udało się zebrać ponad 130kg karmy suchej i mokrej, kilka kocy i zabawek. Wszystkie produkty trafiły do Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „AZYL”, które prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Białej Podlaskiej. 06 marca 2024r. najmłodsi organizatorzy akcji – kl.3a wraz z kolegami i koleżankami z kl.3b  przekazali dary pracownikom schroniska. Uczniowie mieli niezwykłą okazję zobaczyć jak funkcjonuje i jak pracuje się w tak wielkim schronisku, w którym w dniu wizyty pod opieką było 220 psów różnej rasy, w różnym wieku i w różnej kondycji zdrowotnej. To właśnie pieski zrobiły na dzieciach największe wrażenie - współczuły tym najbardziej dotkniętym przez los, zachwycały się najmniejszymi, a podziwiały te największe. Mamy nadzieję, że to jedna z wielu takich akcji i w przyszłości również będziemy mogli liczyć na Waszą hojność.