U nas już wiosna!

21 marca 2024r. uczniowie klas 1-3 oficjalnie pożegnali zimę i powitali wiosnę. Z tej okazji wszystkie klasy zaprezentowały się w występach artystycznych. Rozpoczęła klasa 3b piosenką „Panna Marzaneczka”, prezentując przy tym kolorową i słomianą Marzannę. Aby wiosnę szybciej przywitać pomogły dzieci z klasy 2a śpiewając piosenkę „Promyk słońca”. Gdy słońca było wystarczająco, uczniowie klasy 2b w inscenizacji „Przyjście Wiosny” zastanawiały się jaki środek transportu wybierze, aby jak najszybciej do nas dotrzeć. Dzieci z klas 1a i 1b udowodniły w swoich piosenkach „Przyszła Pani Wiosna” oraz „Maszeruje Wiosna”, że wyczekiwana pora roku już z nami śpiewa i tańczy. Dziecięce występy tanecznie i śpiewająco zakończyli uczniowie klasy 3a prezentując piosenkę „I put on my hat”. To wiosenne spotkanie było też okazją do wręczenia przez Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Annę Marciniuk dyplomów i nagród za wyróżnienia i udział w XIII Szkolnym Przeglądzie Piosenki i Rymowanki Angielskiej „Let’s Sing a Song” oraz wysłuchaniu angielskich utworów, które zdobyły najwyższe noty w ocenie szkolnego jury.