Konkurs plastyczny „My favourite toy”

19 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „My favourite toy”. Konkurs został ogłoszony na początku marca, a prace można było składać do 27.03.2024. Pani dyrektor Bogumiła Wińska wręczyła dyplomy i drobne upominki wszystkim uczestnikom. Organizatorem konkursu była Pani Iwona Szepeta – nauczycielka języka angielskiego. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 38 prac wykonanych różnymi technikami. Dzieci wykazały się kreatywnością i ogromnymi zdolnościami manualnymi. Każda praca była wyjątkowa, dlatego organizator postanowił nagrodzić wszystkich uczestników. Wszystkim przedszkolakom, które zdecydowały się przedstawić swoją ulubioną zabawkę GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Organizator konkursu