Karnawał w przedszkolu

…„W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się”...

Zbigniew Dmitroca

 1

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, także dla najmłodszych. Zgodnie z tą tradycją w dniu 11 lutego 2021r.w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, na który dzieci z radością czekały. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez swoje Panie. Zabawy odbyły się w salach poszczególnych grup przy dziecięcym repertuarze i popularnych hitach muzycznych. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci mogły chwilę odpocząć podczas słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice – były słodziutkie pączuszki
i faworki, bo przecież był TŁUSTY CZWARTEK. Zabawa karnawałowa, to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil. Następny bal już za rok!!!

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i słodkiego poczęstunku.