Aktorzy teatru Krak – Art z Krakowa

Dnia 19 lutego gościliśmy aktorów teatru Krak – Art z Krakowa, którzy zaprezentowali uczniom klas I -III i 6 – latkom adaptację jednej z najbardziej znanych baśni H.Ch. Andersena „Królowa Śniegu” a najmłodszym przedszkolakom - „Lodową Krainę” na podstawie znanej bajki. Teatralno-muzyczne przedstawienia przeniosły widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Opowiadały o przygodach licznych bohaterów ukazując siłę dobra, przyjaźni i miłości, która pokonuje wszelkie trudności i zawsze zwycięża. Piękna scenografia, kostiumy oraz świetna gra aktorów sprawiły, że spektakl dostarczył dzieciom wiele radości i ogromną dawkę pozytywnej energii. Artyści angażowali małych widzów do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu poprzez taniec, śpiew. Serdecznie dziękujemy za miły, wspólnie spędzony czas.