Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice!

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję, aby od 1 września 2021 roku Wasze dziecko rozpoczęło edukację w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach, przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat zasad prowadzonego naboru na rok szkolny 2021/2022.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną  w naszym  przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie do 19.03.2021r.

Nabór na wolne miejsca w przedszkolu trwa od 09 - 23 marca 2021r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/2022. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.
Wniosek z oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można pobrać ze strony internetowej szkola.lomazy.pl  w zakładce Rekrutacja lub w głównym wejściu do szkoły (na stoliku) oraz w  sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach w godzinach 730 – 1530.

9 kwietnia 2021r.  opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
9 – 30 kwietnia 2021r. złożenie Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.
14 maja 2021r. opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Jeżeli przedszkole będzie dysponowało wolnymi miejscami, to od 28 maja do 04 czerwca 2021r. odbędzie się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do przedszkola.
O terminie podpisania Deklaracji pobytu dziecka  w przedszkolu rodzice zostaną poinformowani.

UWAGA!

Wypełnioną Deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego prosimy włożyć do oznakowanego pudełka znajdującego się na korytarzu przedszkolnym. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola prosimy pozostawić w oznakowanym pudełku znajdującym się w głównym wejściu do szkoły lub przesłać wypełniony na podany adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy!