Zróbmy szum wokół wody!

Zróbmy szum wokół wody! To tegoroczne hasło światowego Dnia Wody, które obchodziliśmy 22 marca wraz z organizacją PAH. W ramach zajęć zdalnych uczniowie naszej szkoły w ramach godziny wychowawczej obejrzeli prezentacje multimedialne, film edukacyjny m.in.”Oszczędzanie wody to za mało” itp. a także omówili sposoby pozyskiwania wody oraz istotnego wpływu każdego z nas na jej zasoby. Sprawdzeniem zdobytej wiedzy były zadania na temat wody oraz quizy. Odbył się również wewnątrzszkolny konkurs plastyczny „Zróbmy szum wokół wody”. A oto jakiego wyniki:
Kategoria klas I-III:
I miejsce – L. Murawska kl. 3b,
II miejsce – Sz. Szostakiewicz kl. 2a,
III miejsce –  L. Rusek kl. 3a oraz J. Głowacki kl.2a
Kategoria klas IV-VI:
I miejsce – O. Adamiak kl.4a,
II miejsce – K. Szymanek kl.6c,
III miejsce – Sz. Wołosowicz kl.5a.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz wyrażenie swoich refleksji i pokazanie talentu artystycznego.
Dodatkowo w ramach konkursu dla uczniów kl.VII-VIII,  uczennica klasy VIII b Aleksandra Rusek przygotowała filmik fizyczny zawiązany z tematyką wody pt. „Spraw by padało”, otrzymując oczywiście I miejsce. Gratulujemy!!!.

Izabela Marczewska