Rada Rodziców Zespołu  Placówek Oświatowych w Łomazach.

Rada Rodziców Zespołu  Placówek Oświatowych
w Łomazach.

Prezydium Rady w Roku Szkolnym 2023/2024

Przewodnicząca Rady Rodziców – MARCINIUK ANNA

Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców – ANNA SZOSTAKIEWICZ

Członek –  EWELINA WOŁOSOWICZ

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej – Karol Bębas

Członek Komisji Rewizyjnej – Edyta Szatałowicz

Członek Komisji Rewizyjnej – Jan Trochonowicz

SKŁADKI NA RADĘ RODZICÓW

Dobrowolna składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/24 wynosi 40 zł za ucznia na rok.

Składki zbierają skarbnicy klasowi i zbiorczo wpłacają skarbnikowi Rady Rodziców,  ewentualnie osobiście:

• na konto bankowe Rady Rodziców 17 8037 0008 0010 7868 2000 0010, (Bank Spółdzielczy w Łomazach)

– w tytule przelewu prosimy o podanie klasy oraz liczby uczniów, którzy wpłacili (np. 1E, 24 uczniów) lub jeżeli osobiście to imię i nazwisko dziecka oraz klasę( np. Jan Kowalski Ia)

Termin wpłat: do końca czerwca 2024 roku. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze wpłaty, aby Rada Rodziców mogła zaplanować budżet na cały rok szkolny.

Cały wpływ ze składek zostanie przeznaczony na cele szkolne, m.in. na dofinansowanie:

• konkursów i akcji szkolnych
  • nagród dla wyróżnionych uczniów
  • bali szkolnych
  • upominków z okazji Dnia Dziecka itp.

Wpłacane przez Państwa pieniądze pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze!
Dziękujemy za wszystkie wpłaty w imieniu Dzieci.
Rada Rodziców ZPO w Łomazach

Polisy ubezpieczeniowe oraz oferta ubezpieczenia NNW szkolnego
w formie grupowej

Przedszkole pobierz