Komunikat Rady Rodziców

DRODZY RODZICE!

To był inny rok szkoły niż zwykle bywało. Nie mniej jednak dzieci uczyły się, pogłębiały swoją wiedzę i zasłużyły na pochwałę.

Zbliża się koniec roku szkolnego, w związku z czym chcielibyśmy aby Państwa dzieci otrzymały podziękowanie za trud swojej pracy w postaci książki na koniec roku szkolnego: za naukę , za udział w konkursach, za osiągnięcia sportowe itp.

Osobom, które wpłaciły składkę na Radę Rodziców bardzo serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam możemy sfinansować różne przedsięwzięcia szkolne.  Ze względu na pandemię nie mogliśmy osobiście zbierać wpłat, dlatego też bardzo prosimy Państwa o wpłaty na konto Rady Rodziców 17 8037 0008 0010 7868 2000 0010 (BS Łomazy) ewentualnie do wychowawców klas. Składka w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 30 zł ale liczy się naprawdę każda złotówka.

Wszystkim rodzicom za wpłaty BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

RADA RODZICÓW ZPO W ŁOMAZACH

rr