„Lets Sing a Song”

20 maja 2021r. w Zespole Placówek Oświatowych w Łomazach odbył się X Szkolny Przegląd Piosenki i Rymowanki Angielskiej „Lets Sing a Song” zorganizowany przez panią Anetę Najdyhor. W Przeglądzie mogły brać udział uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach. Głównymi celami Przeglądu było:

1. Propagowanie piosenek oraz rymowanek anglojęzycznych wśród uczniów.
  2. Doskonalenie umiejętności językowych uczniów.
  3. Wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się 28 uczniów:

Ib - Łucja Bańkowska, Anna Karpowicz, Adam Zubelewicz-Król, Julian Koprianiuk, Miłosz Zając; IIa -  Zuzanna Przyłucka, Zuzanna Szatałowicz; IIb - Gabriela Arseniuk, Karolina Głowacka, Nikodem Karpowicz, Jakub Korszeń, Krzysztof Krasa, Aleksandra Kurowska, Alicja Maciejewska, Robert Najdyhor, Maciej Przyłucki, Bronisław Sadowski, Kaja Sobechowicz, Rafał Żelisko, Patrycja Celińska; IIIa - Laura Cybulska, Karolina Kołodziejczyk, Karolina Kowaleńko, Lena Rusek, Lena Trochonowicz, Aleksandra Tyszewska, Weronika Wójtowicz.

Jury w składzie Ks.Krzysztof Zawadzki, pani Elżbieta Szczęsna i pani Ewa Korszeń przyznało w każdej kategorii wiekowej wyróżnienia:

Klasy pierwsze – Anna Karpowicz, Adam Zubelewicz-Król, Julian Koprianiuk, Łucja Bańkowska.

Klasy drugie – Bronisław Sadowski, Kaja Sobechowicz, Rafał Żelisko.

Klasy trzecie – Lena Rusek, Lena Trochonowicz, Patrycja Celińska.

Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał z rąk Pani Dyrektor Bogumiły Wińskiej pamiątkowy dyplom oraz nagrody.

Dziękuję rodzicom oraz pozostałym anglistom za przygotowanie dzieci do konkursu,  a dzieciom gratuluję talentów i odwagi.  Do zobaczenia za rok!

Aneta Najdyhor